آتنا میدانی و سایه ملکی در بهمن ماه 1396 فعالیت حرفه ایی خودرا را در زمینه معماری، معماری داخلی،بازسازی،  طراحی منظر، نما، بام سبز و شهرسازی آغاز نمودند.
طراحی و اجرا همزمان از مشخصات یک تیم کامل می باشد، بنابراین گروه معماری آتنا میدانی و سایه ملکی در کنار طراحان خلاق و مسئول دارای مهندسین با تجربه در زمینه اجرا می با شد. همزمان با گذشت زمان تیم ما اقدام به راه اندازی کارگاه برای ساخت عناصر معماری داخلی ، کتابخانه، آشپزخانه، مبلمان و …… کرده است با روند پیش رو تمام طرح های گروه به صورت واقعی در کارگاه اختصاصی ما ساخته و ارائه می شود، این یکی از وجه تمایز گروه ماست.
لازم به توضیح است خلاقیت ، کیفیت طراحی ، ارایه خدمات مشاوره متفاوت ، صرف زمان منطقی و لازم در تهیه طرح ها ، همزمانی زیبایی فرم ها و بهبود عملکردها به بهترین وجه در جهت تامین نیازهای کاربران ، تامین نظرات منطقی کارفرما در جهت بهبود طرح ، نکته سنجی در کوچکترین جزییات، انطباق و کنترل کلیه طرح های تاسیساتی و سازه ای با طرح معماری و هماهنگی کامل طراحی داخلی با آن ها جهت جلوگیری از ضررهای  مالی و زیبایی شناختی، تمامی مواردی است که ضمن حفظ هزینه های ساخت در حد هزینه های اجرایی معمول، باعث تمایز نتیجه پروژه و تفاوت هزینه های طراحی می گردد، که در مقایسه با منفعت های اقتصادی حاصل از طراحی هوشمندانه، عملکردی و دارای ارزشهای زیبایی شناسی ماندگار، قابل مقایسه نمی باشد.
فعالیتهای مجموعه تنها به طراحی فضاها محدود نمی شود و در زمینه مشاوره و همچنین اجرای طرح های ایجاد شده نیز فعالیت دارد. شما می توانید در خصوص طراحی فضاهای خود ،انجام پروژه های معماری خود  از ما مشاوره و کمک بخواهید و طرح های خود را از طریق این مجموعه اجرایی نمایید.
 

آتنامیدانی متولد سال 1367 دانش آموخته هنرستان معماری دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی معماری وکارشناسی ارشد طراحی شهری از دانشگاه تهران.

سایه ملکی متولد سال 1367 دانش آموخته هنرستان معماری دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی معماری وکارشناسی ارشد طراحی شهری/طراحی فضاهای آموزشی از دانشگاه اصفهان.

لوگو سایت